Sven Erixon litografi
2018-04-22
537588
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Stadsbild, signerad, 27/75, färglitografi, ca 29x21 cm