Ljuskrona i gustaviansk stil
2018-04-21
537532
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 8 ljus, elektrifierad, behängd med olikformade prismor, höjd 92, diameter 69 cm
Bruksslitage