Mosse Stoopendaal oljemålning
2018-04-21
537459
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sjöfåglar till havs,
signerad Mosse St-l, olja på pannå, 24x36 cm