Erland Cullberg Går förbi
2018-04-20
537297
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): ´Går förbi´ figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 62x68 cm
PROVENIENS: Galerie Belle, Västerås, utsällning 67