Tage Hedqvist oljemålning
2018-04-20
537267
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (född 1909-1997): "Regatta start", olja på duk, signerad och daterad -78, ca 60x73 cm
Smärre slitage