Harry Wichmann oljemålning
2018-04-22
537242
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Muren", signerad och daterad Wichman -68, olja på duk, ca 65x92 cm