Lindorm Liljefors oljemålning
2018-04-22
537241
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Lyftande änder, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 28x36 cm