Vladimir Gorbonov
2018-04-20
537092
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VLADIMIR GORBONOV (född 1953): Komposition med figurer, signerad (kyrillisk), olja på duk, ca 72x58 cm