Golvvas Kina
2018-04-22
537029
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, balusterformad, med genombrutna hänklar, dekor av uppställda ting samt blommor i underglasyrblått, höjd ca 58 cm
Nagg