Skål silver 1930-tal
2018-04-20
536992
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, på tre kulfötter, silver, 1930, diameter ca 26, höjd ca 14 cm, vikt 456 g
Bruksslitage