Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-04-19
536980
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landkapsvy med bro, otydligt signerad CG Sehberg(?), olja på pannå, ca 32x19 cm
Pannå med spricka, smärre färgbortfall