Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-04-19
536970
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Kustvy med fyr, otydligt signerad, olja på duk, 62x89 cm