Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
EPÅLETTER, 1 par, för paraduniform, Svenska flottan, troligen omkring 1900, stämpalde MEA för Militär Ekiperings Aktiebolaget, i etui i papp
Slitage, etui med skador
536956
2018-04-19