Bengt Olssons samling
2018-05-17
536947
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal, barock, skuret trä, lejonfigurer, höjd ca 45 cm
Skador, lagningar