Gianni Versace, "Rave", vas, Venini 1999
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
GIANNI VERCACE, "Rave", vas, Venini, Italien 1999, grön glasmassa, dekor av slingor i relief i rött och rosa, signerad Vercace venini 1999/126, höjd 38 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
två påklippta band med lagning
536829
2018-05-08