Cigarettetuier silver
2018-04-20
536781
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CIGARETTETUIER, 2 st., silver, 1900-tal, svenska importstämplar, en med punsad dekor av rosor samt kartuscher, längd ca 10-13 cm, vikt ca 333 g
En med graverat monogram samt invändig gåvogravyr