Bokhylla Karl Johan-stil
2018-04-19
536765
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets början, Karl Johan-stil, mahogny, detaljer av förgylld metall, 4 flyttbara hyllplan, höjd 155, 118x38 cm
Visst bruksslitage