Ljustakar rokokostil
2018-04-24
536692
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets första hälft, importstämplar, höjd 18 cm
bruksslitage