Piedestaler 1900-talets andra hälft
2018-04-19
536623
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets andra hälft, bronserade, höjd ca 73 cm
Krackeleringar, slitage