Jan Naliwajko
2018-04-21
536555
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ansikte, signerad och daterad J Naliwajko 1970, olja på duk, ca 90x63 cm
Reva/färgbortfall