Uno Vallman oljemålning
2018-04-21
536535
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på pannå, ca 46x55 cm