Bordslampor Kosta
2018-04-19
536476
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Kosta, 1970-tal, frostat glas med slipad dekor, gravyrsignerade Kosta Hx BS979, ca 32 cm