Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, 2 st, snarlika, jugend, betsad ek, med marmorskiva, en låda i sragen, höjd 76, 41x39 cm, resp. 80, 36x42 cm
Bruksslitage, nagg
536467
2018-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här