Jan Naliwajko
2018-04-21
536378
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): (2) Ikoner, en signerad J Naliwajko, olja på pannå, ca 27x23 resp 35x22 cm