Ljuskrona rokokostil
2018-04-18
536333
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, för 5 ljus, olikslipade prismor på förgylld mässingsstomme, höjd 66, diameter 50 cm