Oidentifierad konstnär
2018-04-26
536304
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) religöst motiv, olja på pannå, ca 7x48 cm
mindre slitage