Orientmatta gallerimodell
2018-04-18
536242
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, gallerimodell, old, ca 435x120 cm
Bruksslitage, kant med lagningar