Bojan Kangxi
2018-04-18
536231
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), växtdekor i underglasyrblått, höjd ca 12,5 cm
Slitage, mindre nagg i bottenring och mynning