Soffa Louis XV stil
2018-04-21
536188
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFA, Louis XV-stil, 1900-tal, förgylld, textilklädd, längd ca 225 cm
Bruksslitage, krön med spricka, viss rökdoft