Urkedja 18 k guld
2018-04-18
536178
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLOCKKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, otydliga stämplar, Malmö, längd ca 42 cm, totalvikt ca 8,7 g
Slitage, några länkar är tunna