Eric Hallström oljemålning
2018-04-18
536068
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Höst", olja på duk monterad på pannå, signerad Eric Hallström, 46x55,5 cm