Carl Fagerlund taklampa
2018-04-18
536048
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, "Bubblan", kupa i brunt glas med innerglas, höjd ca 35, diameter ca 46 cm
Skador, smärre slitage, enstaka nagg.