Åke Westin färglitografi
2018-04-18
536028
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WESTIN (1939): "Jazzcafe", signerad Åke Westin, HC, färglitografi, ca 41 x 48 cm
Åke Westin, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker, tecknare och formgivare.