Karl Höglund litografi
2018-04-18
536022
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sällskap vid bar, signerad Karl Höglund, HC, färglitografi, bladstrl ca 42x56 cm