Bengt Lindström
2018-04-18
536019
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Kompostion, signerad Lindström samt numrerad 30/80, etsning, ca 47x37 cm
Något gulnad