Fat Kina 1600-tal
2018-04-22
536005
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, Kina, 1600-tal, porslin, blåvit dekor med fenixfåglar, diameter ca 16 cm
slitage