Ytterfoder Kina
2018-04-21
536004
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor av figurer i underglasyrblått, höjd ca 11, diameter 12 cm
PROVENIENS: Inköpt på Antik West, Göteborg