Figurin Blanc de Chine Kina
2018-04-21
535971
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, blanc de chine, krackelyr, i form av ämbetsman, höjd ca 31 cm