Stig Jonzon oljemålning
2018-04-17
535913
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Hammarbyleden Stockholm´´, signerad och daterad Stig Jonzon 1942, olja på pannå, ca 60x73 cm