Lena Bergström, skulptur, Orrefors 2002
2018-05-08
535845
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENA BERGSTRÖM, skulptur, Orrefors 2002, underfång i grönt och vitt, slipad, signerad Orrefors Studio 9364-86 Lena Bergström 3-15 samt egenhändig signatur, höjd 18 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
nagg