Peter Dahl färglitografi
2018-04-17
535805
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, numrerad 261/375, färglitografi, ca 32x44 cm