Soppslev silver Stockholm 1700-tal
2018-04-18
535803
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOPPSLEV, silver, Stockholm 1795, svarvat träskaft, längd ca 40 cm
Smärre stötskador, skaftet med sprickor/skador, knopp saknas