Tord Leander Engström oljemålning
2018-04-17
535791
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 32x40 cm