Pezo N´Damvu oljemålning
2018-04-17
535764
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEZO N´DAMVU (Född 1939-): Kvinnofigur, olja på målarpannå, signerad, 49x39 cm