Ivar Kamke oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
IVAR KAMKE (1882-1936) Två män i en bar, signerad och daterad Kamke 1920, olja på duk, 60x69 cm.
Kuntoraportti
Färgbortfall
535726
Päivämäärä:
2018-04-22