Gideon Börje oljemålning
2018-04-17
535609
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Mortsabäcken", signerad G Börje, olja på duk, ca 46x55 cm