Oidentifierad konstnär olja på duk
2018-04-15
535527
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av fjordlandskap, signerad H. Elmblad, olja på duk, 20x26 cm