Bengt Åberg olja på duk
2018-04-15
535526
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BENGT ÅBERG (1941-2015), abstrakt motiv, signerad Åberg, olja på duk, ca 48 x 37,5 cm.