Maria Boczewska färglitografi
2018-04-17
535434
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Stilleben med kapkrusbär, signerad Boczewska, numrerad 146/250, färglitografi, ca 58x78 cm