Bordsskedar Greque modell
2018-04-18
535401
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSKEDAR, 11 st, silver, Greque modell, C G Hallberg, Stockholm, 1900-5, med graverade monogram, längd ca 18 cm, totalvikt ca 556 g
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning